pozostały sprzęt - PAINTBALL ZACHODNIOPOMORSKIE ZŁOCIENIEC CZAPLINEK IMPREZY INTEGRACYJNE IVENTY POJEZIEŻE DRAWSKIE

Idź do spisu treści

Menu główne:


Poniżej przedstawiamy nasz sprzęt który oferujemy naszym klientom i w 100% sprawdził się dając wrażenia niezapomniane na długie chwile.
Dodatkowe zestawy.

Do dyspozycji posiadamy również zestawy lżejszych zestawów paintballowych które polecamy w szczegulności dzieciom lub kobietom lecz również niezawodne dla każdego chętnego. Są to zestawy firmy SONIX - SPAYDER. (Dostępne w 12 szt. -  w kolorach srebnych i czarnych). W skład tych zestawów wchodzą oprócz markerów i nieco mniejszych butli na CO 2 -  równiż maski PROTO lub  HELIX oraz chopok na kulki.Kamizelki i peleryny.


Przedstawiamy obok zdjęcia kamizelek które w znakomity sposób chronią plecy i przud ciała a  w szczegulności polecamy dzieciom oraz kobietom i wrażliwym na ból osobom. Na deszczowe dni polecamy również peleryny które słóżą nie tylko do ochrony przed deszczem ale są pomocne przy maskowaniu się lub jako osłona przed mokrym podłożem.

M 16 - czyli coś na deser.

Do dyspozycji naszych klientów posiadamy również karabinek M 16. Jego dłóga lufa oraz rozkładana kolba połączone razem z celownikami to dodatek specjalny dla gry w scenariusz w SNAJPERA.


Broń osobista.


Dla fanów mamy broń osobistą DELTA 86. 10-cio strzałowy krutki pistolet, to propozycja dla tych którym szybko amunicja się kończy i potrzebują coś na czarną godzinę :)  
Jeżeli jesteś zainteresowany zapytaj przy składaniu zamówienia.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego