Kolorowa bitwa - PAINTBALL ZACHODNIOPOMORSKIE ZŁOCIENIEC CZAPLINEK IMPREZY INTEGRACYJNE IVENTY POJEZIEŻE DRAWSKIE

Przejdź do treści





PAINTBALL 0,68 CAL



W naszej ofercie dostępne są trzy rodzaje usług PAINTBALLOWYCH które róznią się charakterem zastosowania oraz komfortem.
PAINTBALL 0,68 CAL to podstawowy i tradycyjny rodzaj gry który zapoczątkową całą historię tej dyscypliny.
0,68 CAL to kaliber kulki (około 1 cm) oraz z siłą jaką zostaje uderzona w cel czyni ten rodzaj gry o emocjonujących przeżyciach.
Dodatkowo zabawa podnosi poziom adrenaliny. Gra ta polecana jest dla  tych co nie boją się bólu i siniaków - co dla niektórych jest to również dodatkowym wyzwaniem.
Paintball polecany jest dla osób powyżej 16 roku życia.



O NAS - OFERTA

Nasza firma od 2002 roku profesjonalnie zajmuje się organizowaniem imprez paintballowych w okolicach Drawska Pomorskiego ale również na terenie całego kraju.
Naszym celem jest dostarczenie Państwu niezapomnianych wrażeń i wspaniałych przeżyć .
Paintball organizowany przez Naszą firmę to gwarancja dobrej i bezpiecznej zabawy.
Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem dlatego między innymi dbamy o swobodną atmosferę i dokładamy wszelkich starań,  by każdy uczestnik czuł się swobodnie i komfortowo.
Dokładamy wszelkich starań, by każdy był usatysfakcjonowany i w  100% zadowolony z naszych usług, dlatego każdego klienta traktujemy  indywidualnie.

Jesteśmy firmą organizującą niezapomniane imprezy paintballowe dla dorosłych i dzieci, dla firm, grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych.
W swej ofercie proponujemy: imprezy integracyjne dla szkół, firm, kolonii, niezapomniane wieczory panieńskie i kawalerskie,  szałowe osiemnastki, rozgrywki rodzinne i w gronie przyjaciół.
Wiemy że podczas paintballowej zabawy czasami przydaje się dobry posiłek dlatego podczas imprez można skorzystać z ogniska oraz specjalnego miejsca do biesiadowania na naszym polu ale również możemy zorganizować griila gdy paintball organizujemy na wskazanym przez klienta terenie.
Oczywiście jesteśmy  otwarci na indywidualne potrzeby i preferencje.

KRÓTKA HISTORIA

Sprzęt do paintballa pojawił się w USA  już w latach 50. XX w. i był wykorzystywany przez służby leśne do  znaczenia drzew z odległości, jak również w rolnictwie do znaczenia  bydła. Dopiero w maju 1981 trzej przyjaciele z Hampshire: Bob Gurnsey,  Hayes Noel, Charles Gaines wpadli na pomysł bezkrwawej rozgrywki,  wykorzystując markery służące do znakowania bydła, w celach  rozrywkowych. 27 czerwca 1981 rozegrano pierwszą grę: 12 zawodników  zabawiło się w „capture the flag” (ZDOBYWANIE FLAGI). Co ciekawe, zwycięzca nie oddał ani jednego strzału. Zabawa nabrała rozgłosu  (między innymi dzięki nagłośnieniu przez media), spodobała się i ruszyła  w świat. Początkowo paintball określano mianem Survival, ale dość szybko nazwa ta ustąpiła obecnej. Od tego czasu nastąpił szybki rozwój paintballa na całym świecie.
W Polsce Paintball po raz pierwszy pojawił się w latach 90. XX wieku  kiedy to przy współpracy z pismem „Komandos” z Krakowa do Polski z  Niemiec przyjeżdżał Zdzisław Duda. Odczyty, pokazy oraz spontaniczne  „turnieje”, podczas których Zdzisław Duda wyjaśniał zasady i reguły tego sportu  przyczyniły się do powstawania coraz to nowych zespołów i drużyn.


Wróć do spisu treści