SPRZĘT - PAINTBALL ZACHODNIOPOMORSKIE ZŁOCIENIEC CZAPLINEK IMPREZY INTEGRACYJNE IVENTY POJEZIEŻE DRAWSKIE

Idź do spisu treści

Menu główne:


Poniżej przedstawiamy nasz sprzęt który oferujemy naszym klientom i w 100% sprawdził się dając wrażenia niezapomniane na długie chwile.

    Marker Tippmann 98 RENTAL

    Najlepszy marker do zastosowania komercyjnego gier paintballowych. Trwałość, prostota i niezawodność to główne cechy tego markera, który przez niektórych znawców nazywany jest paintballowym "kałasznikowem". Jego opinia o niezawodności  słynie na całym świecie. Duża baza modyfikacji i ulepszeń sprawia, że standardowy marker można zmienić w AK47, M16 i wiele wiele innych typów broni.
Do dyspozycji posiadamy 30 zestawów tego typu.

Butla CO2

Butla nabita gazem typu dwótlenek węgla o pojemności 16 oz lub 12 oz.. Prawidłowo nabita butla wystarczy na wystrzelenie około 400 do 500 kulek -  butle 16 oz a butle 12 oz do 400 kulek.
Preferujemy ten system gdyż jest on sprawdzony i niezawodny.
Maski ochronne HELIX

 Podstawową maską którą proponujemy jest niezawodna maska typu HELIX. Najważniejszym atutem maski jest system podwójnej szybki uniemożliwiającej nadmiernemu poceniu szybki a wraz z połączeniem ANI FOG jest to raczej niemożliwe aby szybka mogła  zaparować. Ponadto zintegrowany daszek i lekka konstrukcja całej maski stanowi ulubionym elementem ochrony gracza paintballowego.
Do dyspozycji posiadamy również starsze maski typu PROTO oraz TIPPMANN.
Mundury ochronne.

Do dyspozycji gracza oferujemy zestawy mundurowe z demobilu brytyjskiego ( bluzy i spodnie ) oraz jednoczęściowe kombinezony. Na złe warunki pogodowe proponujemy peleryny przeciwdeszczowe zakupione od naszego wojska polskiego. Osobom delikatnym zwłaszcza dzieciom oraz kobietom oferujemy również kamizelki. Są to kamizelki również z demobilu brytyjskiego a służyły one jako kamizelki  przeciwodłamkowe. Świetnie spisóją się w roli ochrony korpusu na polu paintballowym.


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego